KAYIT

KATILIM ÜCRETLERİ

Katılımcı Öğrenci Misafir
Kayıt Ücreti  400 TL  300 TL  200 TL

 

  • 17. Uluslararası Geometri Sempozyumuna gönderilen bildiri özetleri hakem aşamasından geçmektedir. Kayıt ücreti bildiri özeti kabul edildikten sonra yatırılır.
  • Kayıt ücretini yatırmayan katılımcıların bildirileri kabul edilmiş olsa bile sempozyum imkanlarından yararlanamazlar.
  • Katılım ücretini yatıran ve sunumlarını gerçekleştiren kişilere “Katılım Belgesi” verilecektir.
  • 17 Mayıs 2019 tarihine kadar katılımın iptal edilmesi durumunda ücret iadesi yapılacaktır. Bu tarih geçtiği taktirde herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.
  • Ortak yazarlı bildiriler için sempozyuma bizzat katılacak her bir katılımcının katılım ücreti yatırması gerekmektedir.
  • Sempozyuma katılmayan veya iptal ettirmeyen katılımcılar hak iddia edemezler.

Kayıt ücreti: Bilimsel Toplantılara Katılım, Sempozyum Çantası, Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi, Tanıtım Kitapçığı), Sempozyum Programı, Gün Boyu İkramlar, Özet Bildirilerin Yer Alacağı E-kitap (Sempozyum sonrası internet sitesinden ilan edilecektir), Öğle Yemekleri, Akşam Yemekleri ve Gala Yemeği kayıt ücretine dahildir.

Misafir: Katılımcıların beraberinde getirecekleri her bir misafir (eş, çocuk(13 yaş ve üzeri), anne, …) için 200 TL ücret ödemeleri gerekmektedir.

Öğrenci: Öğrenci (Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisi olup herhangi bir kurumda çalışmayan kişiler) olarak kayıt yaptıran katılımcılarımızın sempozyum kayıt masalarında öğrenci belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir.

Dinleyici: Bildiri sunmadan sadece dinleyici olarak katılmak isteyen katılımcılar  400 TL olan katılımcı ücretini öderler. Dinleyicilere de “Dinleyici” olarak katıldıklarını gösteren belge verilecektir.

BANKA BİLGİLERİ

BANKA ADI : GARANTİ BANKASI
ŞUBE ADI : ERZİNCAN ŞUBESİ (733)
HESAP ADI : ÖZEL İLKHEDEF EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HESAP NUMARASI : 6295636
IBAN : TR 98 0006 2000 7330 0006 2956 36
NOT: 1. Açıklama kısmına 17. Uluslararası Geometri Sempozyumu yazılmalıdır.
2. Banka dekontunun bir kopyası 17geosem@erzincan.edu.tr mail adresine gönderilmelidir.

ÖZET BİLDİRİ GÖNDERİMİ

  17. Uluslararası Geometri Sempozyumuna sunum ile ya da dinleyici olarak katılmak için öncelikle aşağıda verilen Başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Ayrıca sözlü sunumlar ve poster sunumlar için bildiri özetlerinin İngilizce olarak aşağıda verilen Özet Bildiri Formatı’na göre düzenlenmesi gerekmektedir. Daha sonra Başvuru formunu ve Bildiri özetini  17geosem@erzincan.edu.tr adresine gönderiniz.

  17. Uluslararası Geometri Sempozyumuna gönderilen özet bildiriler hakem aşamasından geçmektedir. Özet bildiriniz Bilim Kurulunda bulunan rastgele iki hakeme gönderilir ve hakem raporlarının olumlu olması durumunda bildiriniz kabul edilir. Hakem raporlarının olumsuz olması durumunda özet bildiriniz kabul edilmeyecektir. Bildiri özetiniz kabul edildiği taktirde size bir bilgilendirme maili gelecektir. Sempozyum kayıt ücretinin bildiri özetleriniz kabul edildikten sonra yatırılması gerekmektedir. Sempozyum ücreti yatırıldıktan sonra dekontunuzu 17geosem@erzincan.edu.tr mail adresine gönderiniz. Sonrasında sempozyum davet mektubu tarafınıza gönderilecektir.

  **Eğer sadece dinleyici olarak katılacaksanız, başvuru formunu ve katılım ücreti dekontunu 17geosem@erzincan.edu.tr mail adresine gönderiniz.

  Sözlü sunumlar İngilizce veya Türkçe olarak yapılabilir. Posterler aşağıda verilen Poster Formatı ‘na göre 70×100 cm boyutlarında hazırlanıp, sempozyum programında belirtilen yer ve saatte asılacaktır. Yazarlardan en az birinin poster başında bulunması gerekmektedir.

 Başvuru Formu : BAŞVURU FORMU – 17GEOSEM
Özet Bildiri Formatı : ÖZET BİLDİRİ FORMATI – 17GEOSEM
Poster Formatı : POSTER FORMATI – 17GEOSEM